Brezilya’ya, Portekiz’e, Angola’ya Mozambik’e ve Tanzanya’ya mal satmak ister misiniz ?

Biz normalde Türkiye’yi tanıtan ve Türkiye’ye turist getirmeye çalışan bir firmayız. Ekibimiz tamamen portekizce konuşan personelden oluşuyor. Yaklaşık 10 adet kokartlı turizm rehberinin dışında hem ofisimizde hem de sahada çalışan personelimiz de Portekizce ve Türkçe’yi çok iyi derecede konuşuyor. Ayrıca Türkiye ofisi dışında Brezilya São Paulo’da ofisimizde çalışan iki personelimiz devamlı Türkiye’yi anlatıyor.

Güzel ülkemizi tanıttığımız süreçlerde birçok iş yapma bağlantısı ve talebi de geliyor.

Özellikle Brezilya , Portekiz ve son zamanlarda da Angola ülkelerinden çok ciddi şekilde ülkemize mal ve ürün almaya gelen insanlar var. Portekizce konuşan bu ülke insanları doğal olarak Türkiye ile ilgili araştırmalar yapmaya başladığı esnada bizim servislerimizle karşılaşıyor.

Bu gelen müşteriler bizden bazı servisler alıyor ve ayrıca bizden bazı taleplerde bulunuyor.

Fabrika göstermemizi isteyenler , yeni üretici bulmamızı isteyenler hiç de az değil. Bunun dışında otel ve restoran tanıtımları isteyenler yine Türkiye’de ki giyim-ev sektörünü modasını takip etmek isteyenler de çok fazla.

Eğer sen de ürününü bu ülkelerden birisine satmak istiyorsan, lütfen bize ürün bilgilerini ve irtibat bilgilerini gönder ve en kısa zamanda iş bağlantısı için size ziyarete gelelim ya da size müşteri getirelim.

 

 

 

 

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *